خانه | درباره ما | تماس با ما | ورود کاربران

سامانه مدیریت استاندارد
نرم افزاری تحت پلتفرم های مختلف جهت دسترسی مستقیم به استانداردهای بین المللی

سامانه های مدیریت استاندارد

Standards Manager Desktop
نسخه ویندوزی سامانه

Standards Manager Web
نسخه تحت وب سامانه 

استاندارد سازي نقش مهمي در زندگي ما بازي مي‌‌كند , با اين وجود اغلب افراد در مورد چگونگي تهيه و تدوين استانداردهايي كه هر روزه با آنها سروكار دارند از اطلاعات كمي برخوردار هستند.
اكثراً مي‌دانند كه چنانچه بر روي يك فيلم دوربين عكاسي " ANSI100 " چاپ شده باشد احتمالاً اين فيلم داراي كيفيت خوبي است ولي ممكن است فقط تعداد كمي بدانند كه ANSI100 چاپ شده بر روي بسته فيلم‌هاي عكاسي بدين معني است كه اين فيلم مطابق با استانداردهاي ايجاد شده بوسيله موسسه استاندارد های ملی آمریکا مي‌باشد.
ما از استانداردها جهت رسيدن به سطحي از ايمني , كيفيت و سازگاري در محصولات و فرآيندهايي كه بر روي زندگي‌مان تأثيرگذار هستند استفاده مي‌كنيم. بطور خلاصه , استانداردها زندگي ما را ايمن‌تر , ساده‌تر و بهتر مي‌سازند. همچنين , استانداردها ابزاري حياتي براي صنعت و تجارت هستند. آنها اغلب اساس و معيار معاملات بين خريداران و فروشندگان قرار مي‌گيرند , از اين‌رو اثرات بسيار زيادي بر روي سازمانها و ملت‌ها و حتي اساس اقتصاد بازارهاي جهان دارند.
اغلب استانداردها بوسيله كميته‌اي از متخصصين يك فن ( در قالب انجمن , مؤسسه , جامعه , كميسيون , و ... كه معمولاً‌ شامل اعضاء ‌صنعت , دولت و محققين بخش عمومي همچون اساتيد دانشگاه مي‌شوند تهيه و تدوين مي‌گردند. در ايالات متحده , مؤسسه ملي استانداردهاي آمريكا موسوم به ANSI به عنوان يك سازمان مادر مسئوليت سازماندهي , هماهنگي و ارائه دستورالعمل‌ها و خط‌مشي‌ها به اين انجمن‌ها را بر عهده‌ دارد.
قبل از رواج کامپیوتر استاندارد ها به صورت کتاب و اوراق عرضه می شدند ولی پس از روی کار آمدن کامپیوتر و اولویتهای آن نسبت به سیستم سنتی استاندارد ها به صورت فایلهای کامپیوتری عرضه می شوند نام گذاری استاندارد ها بر اساس حروف اختصاری استاندارد است مثلاً استاندارد IAEA سرواژه جمله INTERNATIONAL ENERGY ATOMIC AGENCY است .
موسسه  هرکولس به عنوان بزرگترین عرضه کننده نرم افزار های مدیریت  استاندارد صنعتی در کشور تمامی تلاش خود را در راستای ارائه به روز ترین استاندارد صنعتی نموده است که فرصتی مناسب برای صنایع و کارخانجات کشور است که با صرف هزینه و زمان بسیار ناچیز بتوانند به  اطلاعات مورد نیاز خود دست یافته و محصولات و خدمات خود را بر اساس آن عرضه کنند.
ایندکس استاندارد
ارائه دهنده انواع استانداردهای بین المللی در زمینه های گوناگون

استاندارد مهندسی

درباره استاندارد ها
فهرست استاندارد ها
سفارش استاندارد

فهرست موضوعی

 عمومی
اختصاصی
هوا فضا
خودرو
ساختمان
الکترونیک
انرژی
نظامی

محصول برگزیده

Standards Manager
نرم افزار مدیریت استاندارد


نماد اعتماد الکترونیکی


مشتریان راهبردی

Home | About us | Contact us | CopyRight                 
CopyRight 2008-2020© Hercules Ebooks Institute